jak spłodzić dziewczynkę

Jak spłodzić dziewczynkę?

Jak spłodzić dziewczynkę? Zdradzimy Ci  ten sekret!

Nie na wszystko mamy wpływ, jednak jak się okazuje, są pewne sposoby, które pozwolą nam „zaplanować” płeć naszej pociechy. Sprawdźcie, czy i u Was to się sprawdziło.

Istotny dzień i czas współżycia

Aby spłodzić córkę, najlepiej współżyć 2,3 dni przed owulacją. Dlaczego? Plemniki „chłopięce” są słabsze i zanim dojdzie do jajeczkowania, to z pewnością zginą, z kolei „dziewczęce” są mocniejsze i te kilka dni wytrwają, aż do momentu owulacji. Odpowiednia pora na spłodzenie dziewczynki to seks wczesnym popołudniem lub podczas pełni księżyca.

Odpowiednia dieta

Jeśli chcemy urodzić dziewczynkę, kilka miesięcy wcześniej należy pomyśleć o odpowiedniej diecie. Dieta dziewczęca to dieta uboga w sól i cukier, za to bogata w potas i sód. Powinnyśmy jeść zatem dużo czekolady, orzechy, nabiał, ryby.

Ważne pozycje seksualne

Najlepsza jest pozycja „klasyczna” lub jak kto woli „na misjonarza”, czyli taka, w której plemniki będą miały dłuższą drogę do pokonania, zanim dotrą do jajowodu i komórki jajowej.

Zakwaszone środowisko

W kwaśnym środowisko pochwy mogą przetrwać jedynie „dziewczęce” plemniki. Dlatego ważne, aby jeść produkty zakwaszające organizm, takie jak produkty mączne, mięso, owoce morza, kawa, herbata.
Ważne jest również, aby kobieta nie miała orgazmu, który może zmienić środowisko pochwy z kwaśnego na zasadowe, bardziej przyjazne dla chłopców.

Nasza waga

Badania wskazują, iż kobiety szczupłe i drobne, ważące mniej niż 52 kg częściej rodzą dziewczynki. Jeśli chcecie zatem córę, to pomyślcie o zrzuceniu kilku kilogramów, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem starań.

 

Mam nadzieję, że powyższe metody, chociaż w części pomogą Wam w osiągnięciu wymarzonego celu. Najważniejsze w tym wszystkim nie jest bowiem to, czy będziemy mieli córkę, czy syna, ale to, żeby było zdrowe.

 

Tego właśnie życzę wszystkim planującym i starającym się.

 

Jeśli macie podobne lub inne pomysły, przemyślenia na temat planowania płci dziecka, podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami.

Inni czytali również

Jak spłodzić chłopca? Oto sposób na urodzenie syna

Chcecie zaplanować płeć dziecka? Czy to możliwe? Poszperałam w necie,... więcej

Nie możesz zajść w ciążę? Może masz agresywny śluz szyjkowy

Śluz szyjkowy może albo ułatwić plemnikom dotarcie do komórki jajowej,... więcej

Czy wegetarianizm i weganizm mogą być przyczyną niepłodności?

Odpowiednia dieta może sprzyjać płodności, lecz wcale to nie oznacza, że... więcej

„Chcę, by kobiety starające się o dziecko wiedziały, że…” Oto, czego uczą dzieci

Uczmy się od dzieci - nawet jeśli ich nie mamy. Jaką lekcję może dać... więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *