Artykuł sponsorowany

Lepszy seks i większa szansa na ciążę? To coś, co musisz sprawdzić

Lubrykanty – pomogą czy zaszkodzą parze starającej się o dziecko? Jeśli chcesz poprawić jakość seksu, a jednocześnie zależy ci na zajściu w ciążę, wybieraj tylko sprawdzone i polecane produkty. Jakie i czy mają uznanie ginekologów?

Niepłodność  to problem, który dotyczy coraz większej liczby par. Szacuje się, że w Polsce jest około 1,5 miliona par zmagających się z niepłodnością. Jej przyczyna nie zawsze jest znana. Eksperci wychodzą tym problemom naprzeciw, prezentując w swej ofercie całą gamę produktów, ułatwiających zajście w ciążę.

Ale czy wiesz, że zwykłe lubrykanty dostępne na rynku mogą utrudniać zapłodnienie? Ich formuła może uszkadzać plemniki, negatywnie wpływając na ich ruchliwość i żywotność oraz tworzyć dla nich barierę nie do pokonania.  

Godnym  polecenia preparatem dla par starających się o dziecko jest lubrykant Conceive Plus, który działa dwutorowo. Co to znaczy? Otóż jego zaletą jest to, że pełni on dwie bardzo istotne dla zapłodnienia funkcje.  

Poprawia śluz i nie zabija plemników

Conceive Plus™, jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH

Po pierwsze jest to preparat w unikalny sposób nawilżający pochwę, imitując śluz płodny kobiety. Po drugie – jego konsystencja i właściwości są doskonałe dla plemników, stanowi on dla nich swego rodzaju odżywkę. Dzięki niemu plemniki stają się bardziej ruchliwe i żywotniejsze. 

Większość preparatów  nawilżających dostępnych na rynku poprzez swój skład (nieoptymalne pH, dodatki do lubrykantów)  działa plemnikobójczo i tworzy bariery, które uniemożliwiają skuteczne  zapłodnienie, co zostało poparte wieloletnimi badaniami na całym świecie.

Conceive Plus jest unikalnym żelem intymnym, a swoje doskonałe działanie zawdzięcza badaniom naukowym nad składem, którego zadaniem jest wspieranie płodności. Badania nad konsystencją i właściwościami żelu (odpowiednich proporcji jonów wapnia i magnezu, odpowiedniego pH oraz osmolarności) przyczyniły się do skomponowania produktu, który idealnie naśladuje śluz płodny kobiety i zwiększa szanse na poczęcie.

Stosowanie żelu jest przyjemne, skuteczne i bezpieczne. Lubrykant Conceive Plus wspomaga zapłodnienie w naturalny sposób. 

Żel ten jest rekomendowany przez ginekologów na całym świecie, a pozytywne opinie par starających się o dziecko świadczą o skuteczności produktu.

 

 


Partnerem artykułu jest

 


Polecamy także:

Wibrator i planszówki – zaglądamy do sypialni par starających się o dziecko

 

 

Te dni to najlepszy czas na udany seks. Jesteś wtedy wyjątkowo piękna i płodna!

 

 

Seks podczas miesiączki. Okres to czas infekcji i większej szansy na ciążę?

 

 

 

 

Inni czytali również

Jakie szanse na bycie ojcem ma czterdziestolatek? Wiek mężczyzny ma znaczenie

Płodność mężczyzny to zdolność do zapłodnienia kobiety. Dlaczego... więcej

Definicja – starania naturalne

Większość par starających się o potomstwo, nie ma problemów z ich... więcej

Już nigdy nie pij wody w ten sposób – to zaburza płodność i skuteczność in vitro!

Odchudzasz się – pij wodę. Trenujesz – pij wodę. Starasz się o... więcej

Nowy raport: Popularne kosmetyki, które zagrażają płodności. Używasz ich!

Francuska organizacja konsumencka UFC Que Choisir opublikowała listę prawie... więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *