Ten brzuch to cały ich świat. Zobacz, jak rodzice uwiecznili upragnioną ciążę

Ciąża to niezwykły, długo wyczekiwany okres. Jak sprawić, aby wspomnienia o nim pozostały na długo w pamięci? Namacalnym dowodem są zdjęcia! Ciążowy bodypainting święci teraz triumfy – zainspiruj się i zrób sobie sesję. 

Zadbaj o wspomnienia

Ciąża to czas, który bardzo często jest długo wyczekiwany. Jeśli i ty długo czekałaś na tego malucha pod twoim sercem, to zadbaj o to, aby z tego czasu jak najwięcej zapamiętać. Zdjęcia USG, odlew ciążowego brzucha czy pamiętnik to idealne rozwiązanie. Dobrym sposobem, aby ten okres pozostał na długo w pamięci jest specjalna sesja zdjęciowa z… pomalowanym brzuchem. Na co dzień przecież nie jest taki duży, więc wykorzystaj to! Brzuch ciążowy to doskonały „materiał” na stworzenie unikalnego obrazu. Będzie to świetne wspomnienie tych wyjątkowych, 9 miesięcy. 

Czym malować brzuch?

Warto pamiętać, aby ciążowy bodypainting uskuteczniać tylko specjalnie do tego celu przeznaczonymi farbami. Użycie zwykłych farb może wesołą zabawę przeobrazić w prawdziwe zagrożenie dla mamy i dziecka… Dlatego też, gdy będziesz chciała pomalować swój brzuch użyj farb, które nie zawierają toksycznych i alergizujących substancji, która będą bezpieczne zarówno dla ciebie, jak i dziecka. Warto również pamiętać o specjalistycznych firmach, które posiadają nie tylko odpowiednie materiały, ale również talent do tworzenia dzieł na brzuchu mamy.

Oto kilka inspiracji:

 

Sztuka idzie krok dalej… 

Można również spróbować swoich sił niczym fotograf  Simon Schaffrath i do obrazów dodać niewielkie przedmioty i nutkę jeszcze większej wyobraźni. Fotograf wraz z żoną, w oczekiwaniu na swojego syna Teodora postanowili zrobić sobie kilka pamiątek. Jak sam podkreśla, podczas modelowania świetnie się bawili – sądzą, że ich syn również, bo wielokrotnie musieli poprawiać naniesione farby – maluch tak ruszał się w brzuchu, że zaschnięta farba farba pękała. Wykonane fotografie wystarczyło wyretuszować – tak powstały piękne zdjęcia, które oprawione będą zdobić sypialnię. 

Wszystko, co możemy teraz zrobić, to czekać na niego – podkreśla fotograf, który oczekując, nie marnuje chwili.

bodypainting-nieplodnirazem bodypainting-nieplodnirazem bodypainting-nieplodnirazem bodypainting-nieplodnirazem bodypainting-nieplodnirazem bodypainting-nieplodnirazem

 

Źródło: boredpanda.com

Polecamy także:

Zagraniczne gwiazdy otwarcie mówią o in vitro. Polski show-biznes milczy?

Sprawdź, jak przebiega ciąża po in vitro. Czy jest inna i trudniejsza?

Zwiększ szanse na ciążę. Zestaw 5 ćwiczeń do wykonania w domu

Inni czytali również

Dlaczego dziecko płacze w brzuchu mamy – niesamowite fakty o ciąży

Nareszcie jesteś w ciąży! Ten wspaniały czas skrywa także wiele... więcej

Dziecko w brzuchu mamy widzi, rozróżnia smaki i zna język. Co jeszcze potrafi?

Ciąża to niezwykły czas dla kobiety. Co ciekawe, jest to również piękny... więcej

Dylematy ciężarnej: Czy to już poród? – 6 sygnałów zwiastujących rozwiązanie

Gdy termin porodu zbliża się wielkimi krokami, zaczynasz wyczekiwać z... więcej

Ratunku, bliźniaki?! Zobacz, co cię czeka z dwójką dzieci [zwłaszcza w nocy]

Nareszcie! W końcu po tylu staraniach test pokazuje dwie kreski. Spodziewasz... więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *